Вантажівку запаковану сигаретами затримали прикордонники Чернівецького загону

Вантажівку запаковану сигаретами затримали прикордонники Чернівецького загонуСьогодні по обіді на дорозі Івано-Франківськ – Чернівці було зупинено вантажний автомобіль «Мерседес», всередині якого правоохоронцями було виявлено понад 70 ящиків тютюнових виробів. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

В ході кримінального провадження в рамках спільної спеціальної операції «Кордон-2017» спільною міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників Західного регіонального управління, мобільної прикордонної застави «Чернівці» та представників слідчого відділу ДФС в Івано-Франківській області виявлено підакцизні тютюнові вироби. Контрафактний товар перевозився на Буковину з метою подальшого транспортування у прикордонні райони та незаконного переміщення до країн ЄС.

На даний час сигарети марки «MARVEL SUPER SLIM» у кількості 72 ящики буде доправлено для подальшого оформлення та перерахунку на ліцензовані склади ДФС в Івано-Франківській області. Крім того, готується повідомлення про виявлення кримінального правопорушення в порядку статті 204 кримінального кодексу України – «незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Правоохоронцями вивчаються всі обставини даного правопорушення.