Буковинка отримала 3 роки позбавлення волі за вирощування коноплі

Буковинка отримала 3 роки позбавлення волі за вирощування коноплі3 роки позбавлення волі – таку міру покарання призначив Садгірський районний суд м. Чернівці 35-річній жительці с. Остра Кіцманського району, яка за попередньою змовою з своїм співмешканцем, незаконно вирощувала коноплю – інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Доведено, що навесні 2016 року обвинувачена спільно із своїм 40-річним чоловіком придбали насіння коноплі та незаконно посіяли її в різних місцях, поблизу власного господарства.

Крім того, встановлено що чоловік незаконно розфасовував особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс в сусідньому покинутому будинку, після чого готові поліетиленові пакети з наркотичним засобом перевозив та зберігав у своєму помешканні.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців під час здійснення санкціонованого обшуку в помешканні обвинувачених було виявлено та вилучено понад 37 кг особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу.

Відносно співмешканця зупинено провадження у зв’язку з оголошенням його у розшук.

Він обвинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво та збут наркотичних засобів) та ч. 2 ст. 310 КК України (незаконне вирощування снотворного маку чи конопель).

За скоєне чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від дев’яти до дванадцяти років.