Бійці ПС Буковини спіймали сепаратиста

Бійці ПС Буковини спіймали сепаратистаБійці ДУК ПС Буковини знайшли сепаратиста в одному з мальовничих сіл та завітали до нього додому.

Молодий хлопець, здоровий на вигляд та, вочевидь, не обтяжений розумом. Мав роботу і жив як звичайний обиватель. Та якось піддався на чари переселенки з Донецька. Нічого немає поганого в переселенках з Донецька, але та дівчина виявилась фанатичною сепаратисткою. І своїм сепаратизмом вона заразила простого сільського хлопчину. Тепер вони разом почали підтримувати кремлівський проект \”ДНР\”, їздити до захоплених земель, носити георгіївські стрічки та дивитись на сепаратистські \”паради\” з катованими полоненими.

Хлопець тримав у таємниці свої пригоди. Проте зробив один прорахунок: дівчина-сепаратистка виклала їхні фотографії в соцмережі. А бійці 16-ї Резервної сотні ДУК ПС їх побачили й знайшли місце проживання дурня. Сепаратистка була вигнана до \”рідної\” неіснуючої республіки та позбавлена статуса переселенки. А хлопець, сподіваємось, внаслідок розмови з бійцями зрозумів, що чинив невірно.

Джерело