Вперше у Чернівцях \”Новий театр\” – постановками Тараса Бенюка

29 листопада на чернівчан та гостей міста чекає подвійна порція «театрального задоволення». Адже до міста завітає команда Івано-Франківського Нового Театру із двома постановками.

Вперше у Чернівцях "Новий театр" - постановками Тараса Бенюка

29 листопада о 15:00 відбудеться вистава «Ігри на задньому дворі» в режисурі Т.Бенюка. П’єса ізраїльського драматурга Едни Мазії написана за реальними фактами про зґвалтування 14-літньої дівчинки її ж однолітками. Вистава досить провокаційна і динамічна, побудована на сьогоднішньому ритмі сучасної молоді. Вона засуджує і різко б’є по таких рисах молодого покоління як цинізм, відсутність співчуття, байдужість до ближнього, черствість серця. Мета цієї постановки в тому, щоб підлітки побачили себе зі сторони, прожили складну ситуацію разом з персонажами, і попавши в аналогічну, приймали правильні рішення… рішення, за які не прийдеться відповідати перед законом.
Вистава рекомендується для перегляду молоді (14+).

Вперше у Чернівцях "Новий театр" - постановками Тараса Бенюка

А також 29 листопада о 19:00 на вас чекає вистава «Собака» в режисурі Т.Бенюка за п’єсою Валентина Красногорова.
За годину на сцені розгортається трагічна драма трьох живих істот: він – одвічно зайнятий обслуговувач залізничних холодильників, вона – приймальниця у закладі для утилізації тварин і собака Булька, яку чи то викинули, чи то загубили.
Чоловік привів собаку, щоб приспати, бо не має з ким її залишати під час від\’їздів.
Чи є в житті такі обставини, які б виправдали такий вчинок? Та чи взагалі наважиться головний герой…

У Івано-Франківському Новому Театрі переважають вистави на гостросоціальну тематику, адже що як не театр, найліпше показує джерела конфліктів, які людина повинна уникати. І, до речі, можна багато чого змінити в своєму житті на краще, якщо уважно дивитися вистави. Тому франківчани щиро запрошують всіх і кожного поринути в «новий» світ театрального мистецтва.

Вистави відбуватимуться в Чернівецькому академічному обласному Українському музично-драматичному театрі ім.О.Кобилянської.
Квитки в касі театру або за тел. 050 730 19 44.