За катування людини двоє чернівчан відбуватимуть покарання у місцях позбавлення волі

За катування людини двоє чернівчан відбуватимуть покарання у місцях позбавлення воліПрокуратура Чернівецької області підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного позбавлення волі людини, катування (ч. 2 ст. 146, ч.2 ст. 127 КК України) та грабежу, поєднаного з насильством (ч. 2ст. 186 КК України).

Встановлено, що у лютому 2017 року на одній із вулиць м. Чернівці двоє раніше судимих місцевих жителів, безпідставно, з метою приниження людської гідності, завдали тілесні ушкодження громадянину С. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Застосувавши силу зловмисники вивезли потерпілого до приватного господарства одного з нападників, та помістили його в сарай, де мучили і катували.
Здійснюючи психологічне та фізичне насилля стосовно останнього, вимагали передати їм мобільний телефон вартістю понад 3000 гривень на який фільмували всі знущання над потерпілим та шантажували, що покажуть це відео широкому загалу.

Чоловіка незаконно утримували близько години. Після знущань відпустили додому, а мобільний телефон продали через мережу Інтернет.

Садгірський районний суд м. Чернівці погодився з доводами публічного обвинувача, визнав підсудних винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.127, ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 186 КК України та призначив їм покарання у виді 6 та 5 років позбавлення волі.

peredplata