Щурі на Буковині покидають тонучого Фищука?

Щурі на Буковині покидають тонучого Фищука?Заступник керівника апарату Чернівецької ОДА Олександр Шкурідін звільнився з роботи

Заступник керівника апарату Чернівецької ОДА Олександр Шкурідін зрозумів, що перестав розвиватись, тому що вже мав менше тієї енергійної, «живої» роботи, яку любив (її замінила «паперова» та рутинна), так як з об’єктивних причин звузились його повноваження. Рішення про звільнення Олександр Шкурідін прийняв дуже давно, але, в силу певних обставин, постійно відтягував його.

– 2 січня був мій останній робочий день в Чернівецькій ОДА, – повідомив Олександр Шкурідін. – Дякую Богу за те, що Він допомагав мені увесь цей час. Дякую Майдану за зміни та можливість працювати у владі. Дякую всім колегам за роботу, за досвід, за нові знання, і за те, що спільними зусиллями зробили багато хороших речей. Що я відчуваю? Відчуваю сум за окремими напрямками роботи, які мені подобалась, за спілкуванням з людьми в селах, за роботою по впровадженню реформ, за людьми з якими працював і для яких працював… Але, з іншого боку, я відчуваю і велику радість, бо розумію, що після певного застою, повернусь знову до жвавої, енергійної роботи! Скажу чесно: я щасливий, що цей період був у моєму житті. Особливо цікавим, успішним та продуктивним для мене був перший рік роботи (навіть більше). Про цей відрізок часу можна починати писати книжку)) Але з часом я зрозумів, що перестав розвиватись, тому що вже мав менше тієї енергійної, «живої» роботи, яку любив (її замінила «паперова» та рутинна), так як з об’єктивних причин звузились мої повноваження. А якщо не має розвитку, то потрібно робити зміни, особливо, якщо тобі тільки 30. Рішення я прийняв дуже давно, але, в силу певних обставин, постійно відтягував його. Вірю, що все найкраще попереду! Вірю, що в майбутньому мій досвід неодмінно знадобиться для подальшої праці на благо рідного краю, який я дуже люблю!

Нагадаємо, заступником голови ЧОДА, керівником апарату Чернівецької ОДА є Олег Стецевич. Олександр Шкурідін прийшов працювати в ОДА одразу після Революції Гідності з посади заступника голови обласної організації партії \”УДАР\”.

Джерело

Новини Партнерів