У Чернівцях закрили школи через грип

У Чернівцях закрили школи через грипЗ метою попередження подальшого поширення захворюваності на ГРВІ, в тому числі грип, локалізації епідемічного процесу та забезпечення стабільного епідемічної ситуації на території Чернівців, призупинятимуть освітній процес на десять календарних днів у закладах загальної середньої освіти, де кількість відсутніх учнів з причини захворювання на ГРВІ перевищує 20 відсотків.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олексій Каспрук. Згідно з ним, буде забезпечено контроль за проведенням санітарно-гігієнічних, протиепідемічних, дезінфекційних заходів в усіх закладах освіти.Також проводитимуть санітарно-освітню та роз̕ яснювальну роботу серед учнів, батьків, персоналу з питань попередження розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій, в тому числі грипу.

Продовжиться проведення щоденного моніторингу захворюваності на гострі респіраторні інфекції, в тому числі грип, в усіх закладах освіти міста. За результатами моніторингу захворюваності при ускладненні епідемічної ситуації, управління освіти невідкладно вноситимуте подання до органів виконавчої влади з метою запровадження особливих умов та режимів навчання, посиленого протиепідемічного режиму в установах, спрямованих на запобігання поширенню захворюваності на ГРВІ та грип.

На управління охорони здоров’я міської ради покладено здійснення санітарно-освітньої та роз’яснювальної роботи серед населення щодо заходів індивідуальної та колективної профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, в тому числі грипу, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою у разі появи ознак захворювання.

Перелік закладів, в яких будуть запроваджені обмежувальні заходи буде затверджений наказом управління освіти міської ради та оприлюднений на його офіційному сайті.

Зокрема мер Каспрук написав у ФБ \”Порадившись із медиками, епідеміологами та освітянами, прийняли рішення у школах, де високий відсоток хворих дітей на ГРВІ та грип призупиняти навчання на 10 днів.

Із 7 лютого призупинено навчання у
ліцеї №4,
гімназії №3,
школах № 2,6,8,22,24,25,27,30,39.
У дитсадках ситуація стабільна. Більш ізольовані колективи і діти хворіють, слава Богу, менше.\”

peredplata