Буковинські митники вилучили взуття на понад 2 млн.грн.

Буковинські митники вилучили взуття на понад 2 млн.грн.Вдруге за вихідні чернівецькі митники вилучили взуття, що переміщувалося за підробленими документами – повідомляє прес-центр Чернівецької митниці.

Цього разу на українсько-румунському кордоні буковинські митники вилучили 28 476 пар взуття, що транзитом слідувало з Болгарії до тієї ж Білорусі.

При огляді товаросупровідних документів встановлено, що підпис на інвойсі проставлений за допомогою копіювально-печатного обладнання. Також під час здійснення повного догляду та перерахунку товару «взуття жіноче те чоловіче» було виявлено на 8 476 пар взуття більше, ніж зазначено у документах.

Таким чином, представник перевізника вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання документів, які містять неправдиві відомості щодо ваги та кількості товару, а також підробленого документа – проформи-інвойса.

За даним фактом щодо водія транспортного засобу, громадянина Республіки Білорусь, митники запровадили справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України.

Взуття вартістю 2 278 080 грн. вилучено.

peredplata