Громада Чернівців заробила понад 484 мільйони податків

Протягом п’яти місяців цього року податкові надходження столиці Буковини склали 484,5  млн. грн., що на 83,6 млн. грн., або на 20,8 відс. перевищує показники минулого року – повідомляє Сектор організації роботи Чернівецької ОДПІ.

Традиційно, основою бюджету Чернівців є податок на доходи фізичних осіб. Цього року з офіційних доходів чернівчани сплатили 290,4 млн. грн. податку, що на 62,0 млн. грн., або на 27,1 відс. більше, ніж торік. Податок на доходи фізосіб стабільно забезпечує місцеву громаду надходженнями та складає 59,9 відс. загальної суми податків.

Податкові надходження від платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування,  склали 84,0 млн. грн. Це на 17,4 млн. грн., або на 26,1 відс. більше попереднього року.

У січні  – травні до бюджету Чернівців землевласники та землекористувачі перерахували 62,5 млн. грн. плати за землю, що на 2,3 млн. грн. перевищує минулорічні показники.

Надходження від роздрібної торгівлі алкоголем і тютюновими виробами збагатили бюджетний кошик Чернівців на 34,4 млн. грн.

У топ – п’ятірці податкових надходжень – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Упродовж цього року платники податку на нерухоме майно сплатили до бюджету столиці Буковини  6,1 млн. грн. податку, що на 1,9 млн. грн., або на 45, відс. перевищує показники минулого року.

 

 

 

Новини Партнерів