За нецензурну лайку на адресу поліцейських неповнолітній буковинець відповідатиме перед судом

Підлітка обурила необхідність дотримуватися карантинних обмежень і він почав нецензурно висловлюватися на адресу поліцейських та поширив відео інциденту в соціальних мережах. За порушення громадського порядку співробітники Глибоцького відділення поліції склали на хлопця адміністративний протокол – Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Інцидент стався пізно ввечері 13 грудня в селі Чагор. Під час перевірки суб’єктів господарювання на дотримання правил карантину, правоохоронці виявили розважальний заклад, який працював із порушенням режиму роботи. Після складання відповідних адміністративних матеріалів на адміністрацію закладу, його роботу було припинено.

Така ситуація не сподобалося одному із відвідувачів – 16-річному місцевому жителю. Хлопець нецензурно лаявся на адресу поліцейських, порушував громадський порядок і спокій громадян.

Співробітники поліції склали на підлітка адміністративний протокол за статтею 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу, громадських чи виправних робіт або адміністративний арешт.

Правоохоронці закликають батьків ретельніше ставитися до виховання у дітей поваги до Закону та відповідальності за свої вчинки. Не забувайте наголошувати дітям на важливості дотримання вимог чинного законодавства й можливих наслідках за їх порушення.