«Служба зміцнила характер, я став сильнішим фізично, змужнів, подорослішав”: Максим Кузнєцов про службу в армії

«ВАЖЛИВО НЕ БОЯТИСЬ І НЕ СЛУХАТИ ЧУТОК, ЯКИМИ ЛЯКАЮТЬ ТІ, ХТО НЕ СЛУЖИВ»

 В час проведення чергового призову на строкову військову службу, коли одні хлопці готуються одягти однострій, інші звільняються в запас.

Максим Кузнєцов, ще вчора солдат строкової служби Чернівецького прикордонного загону,  гідно виконав військовий обов’язок та повертається додому в Кривий Ріг. Батьків про приїзд не повідомив, аби влаштувати їм несподіване свято.

«На повістку не чекав, – каже 21-річний хлопець, – я хотів в армію, тому прийшов на призовну дільницю сам. До того ж, більшість моїх друзів вже відслужили».

Максим обрав Державну прикордонну службу, як колись його батько і друзі, зважаючи на їх відгуки та поради.

 «Служба зміцнила характер, я став сильнішим фізично, додав у вазі, – розповідає Максим, – Коли приїхав у відпусту, батьки приємно здивувались – кажуть змужнів, подорослішав та став більш серйозним».

«Крім загартування, вмінь та знань, служба дала мені нових друзів іцікаві спогади», – ділиться він, та на питання, що побажав би призовникам, каже:  «Важливо не боятись і не слухати чуток, якими полюбляють лякатиті, хто не служив. Умови в армії нормальні, годують добре, а час пролетить дуже швидко. Тут отримуєш цінний життєвий досвід, та поки не спробуєш сам – не зрозумієш».

Про це інформує Чернівецький обласний військовий комісаріат.

 

 

 

 

peredplata