ВАРВАРИ 21 століття…

Російські ВАРВАРИ знищили музей Григорія СКОВОРОДИ в рік, коли за рішенням ЮНЕСКО весь СВІТ вшановує 300-ліття ВЕЛИКОГО УКРАЇНЦЯ.
На Харківщині, на території колишнього Золочівського району є унікальна місцина, яку обрав, для свого життя земного й вічного, наш видатний філософ Григорій Сковорода. Це місце за Сковороди називалося Піп-Іванівка, а нині Сковородинівка.
Нагадаю, що Григорій Савович заповів поховати себе на території парку поблизу будинку, у якому він жив останні роки. В 1922 року з ініціативи Дмитра Багалія будинок і територія оголошені заповідником. Від 1972 року – у приміщенні будинку відкрито музей Григорія Сковороди.
Тож російські варвари знищили Музей у 300-ліття з дня народження мандрівного філософа і в 50-річчя з часу його створення.
Переповідати про унікальний Музей, який входив до номінантів нашого проекту «7 ЧУДЕС УКРАЇНИ» та про наші численні просвітницькі СКОВОРОДИНІВСЬКІ заходи нині не доречно.
Доречно, як я й вимагав ще після руйнувань російською ордою вбивць і варварів історико-архітектурних об‘єктів у Чернігові, щонайменше ВИКЛЮЧИТИ росію із ЮНЕСКО.
ВАРВАРАМ 21 століття не місце в головній Міжнародній комісії, яка опікується охороною ПАМ‘ЯТОК ІСТОРІЇ та КУЛЬТУРИ.
Окрім цього вкрай важливо, щоб 45 сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка запланована на 2022 рік, відбулася в Україні. Світова культорологічна спільнота на власні очі повинна побачити наслідки війни російських варварів 21 століття та підтримати програму належного фінансування відновлення та реставрації історико-архітектурних пам‘яток України.