Пішохідна зона, е-квиток, допомога армії – рішення прийняті на виконкомі у Чернівцях

Провели чергове засідання виконавчого комітету Чернівецької міськради. Прийняли низку важливих рішень

Джерело: ФБ сторінка Романа Клічука. 

✅ Виділили 12.7 млн грн на потреби ЗСУ та ТРО. Підтримка наших захисників є одним з пріоритетних завдань роботи міської ради💪🏻

✅ Затвердили порядок впровадження та функціонування електронного квитка в міському пасажирському транспорті Чернівцівецької тергромади. Цим же рішенням передбачили проведення конкурсу для визнання оператора автоматизованої системи обліку проїзду у міському транспорті.

✅ Виділили 1 млн грн на гуманітарну допомогу та забезпечення продуктовими наборами вимушено переселених українців.

✅ Вирішили організувати пішохідну зону в Центральній частині міста у вихідні та святкові дні в режимі експерименту строком на два місяці. Йдеться про частину вулиць І.Франка, А.Міцкевича, С.Бандери, М.Емінеску, частини площі Театральної та вул. М.Заньковецької, М.Горького, Поштової, та частини площі Центральної, вул. Університетської. Результат експертменту з відповідними пропозиціями розглянемо на засіданні виконкому у серпні.

❕Водночас вирішили впровадити пішохідну зону по вул. М.Заньковецької до вул. Л.Бетховена після капремонту, провулку Готельного та частини вул. П.Чайковського.

✅ Підтримали надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах у розмірі 133 тис грн.

✅ Виділили 3.3 млн грн на оплату праці освітнім закладам тергромади у зв‘язку з переходом на фінансову автономію. Ці кошти дозволять збільшити штатну чисельність працівників, самостійно і відповідально приймати необхідні господарські рішення.

#РазомПереможемо