“Вірний напарник, друг, колега”, – на Донеччині загинув 28-річний професійний боксер з Чернівців, лейтенант Торогой

Лейтенант Володимир Торогой загинув 5 серпня, виконуючи бойове завдання біля селища Велика Новосілка Донецької області. У липні захисник встиг відсвяткувати свій останній 28-й день народження.
 
Володимир був родом з міста Чернівці. 2011 року закінчив Чернівецький ліцей № 12 «Ювілейний». Здобув вищу юридичну освіту, також закінчив військову кафедру. Займався спортом та був професійним боксером. Працював у Патрульна поліція Чернівецької області. Був щирим, добрим, скромним та веселим.
 
2021 року одружився. Подружжя переїхало до міста Тернопіль.
 
Під час повномасштабного вторгнення Володимир захищав Україну у складі формування, яке готують до проведення спеціальних операцій. Був командиром 20-ї окремої бригади спеціального призначення.
 
💬 «Людина світла, порядності, відповідальності та добра. Людина, яка назавжди залишиться у наших серцях! Людина, яка назавжди залишиться героєм нашої України! Співчуваємо рідним. Вічна пам’ять Герою!» – написали на сторінці ліцею.
 
💬 «Ти був дуже добрим, миролюбним, вихованим і щирим хлопцем. Справжній чоловік. Я Вову, коли він був ще живий, завжди називав Пашею. Він не ображався, тільки я сердився на себе через те, що туплю. Але дивився на нього і завжди чомусь хотів сказати Паша…», – написав тренер із Чернівців Олександр Погодін.
 
💬 «Позитивний, добрячий, щирий. Людина, яка знала роботу і вміла з кожної ситуації винести позитив. З ним завжди було про що говорити. Цікавий. Про нього дуже довго можна говорити і є що доброго згадувати. Відгукувався на всі запити про допомогу – без розмов. Як по службі, так і поза нею. Вірний напарник, друг, колега. Таким залишиться назавжди в нашій пам’яті», – розповіла колишня колега Віта Криворучко.
 
Поховали захисника у Тернополі. У Володимира залишилися батько, сестра і дружина.
 
Матеріал підготовлено платформою пам’яті Меморіал героїв.
 
Джерело: Чернівецька ОВА