Йому було лише 20: історія Івана, десантника-захисника з Буковини

20-річний десантник Іван Голодрига помер 14 жовтня 2022 року у київському шпиталі через важкі поранення, які він отримав під містом Ізюм Харківської області.
Іван народився у селі Валя Кузьміна Чернівецької області. Навчався у місцевій школі. Закінчив Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу. Працював у підрозділі охорони швидкого реагування «Тигр» у Чернівцях. Був життєрадісним та позитивним. Завжди знаходив спільну мову зі старшими та молодшими.
З 2021 року служив у лавах Збройних сил України. З початком повномасштабного вторгнення Іван у складі 87-го окремого аеромобільного батальйону 80-ї бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ обороняв Україну від окупантів.
«Жили в одному селі, з дитинства знали один одного, багато спогадів про Ванюшу… Не знаю, наскільки я була для нього близька, але він для мене був завжди світлою та доброю людиною, яка завжди могла підтримати, розвеселити і захистити», – зазначила односельчанка Діана.
Поховали захисника у рідному селі на Буковині. У Івана залишились сестра Аліна, бабуся та дідусь, які безмежно за ним сумують.
Чернівецька ОВА спільно із платформою Меморіал героїв вшановують пам’ять захисника.