Астролог Влад Росс передбачив нові біди навесні-2023

За його словами, на українців чекають нові напасті.
Останні кілька років Україна страждає від різного роду напастей – то коронавірус, то локдаун, то повномасштабна війна. Чи чекати ще якихось бід – відповів астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН.
 
Енергетична криза
За словами астрологічного експерта, навесні 2023 року в Україні може бути енергетична криза, тому він рекомендує запастися каністрами бензину, тому що можуть дуже піднятися ціни.
 
Землетрус
“І найголовніше – можуть бути несподівані ситуації, пов’язані з землетрусами. Тому що земне ядро вже зупинилося, воно не крутиться навколо земної кори. Тому можуть бути потужні землетруси то тут, то там. У зоні ризику Карпати та Одеська область. Особливо складним буде період затемнень – кінець квітня і травень”, – сказав Росс.
 
Застосування ядерної зброї
У травні буде аспект Юпітера і Плутона – в цей період диктатор Володимир Путін може застосувати ядерну зброю.
“Він буде розуміти, що його скоро вб’ють, або він програє війну. Тому може зважитися на удар 18 травня і плюс-мінус десять днів. Я найбільше боюся за острів Зміїний”, – налякав Росс.
Однак, за словами астролога, якщо Путін застосує ядерну зброю, він в той же день або на наступний буде убитий. Тоді не стане російського флоту, а вся їхня армія буде розбита в пух і прах. “
Як тільки він застосує ядерну зброю, Україна переможе. Ми від цього станемо тільки сильнішими.
Як співала Алла Пугачова: “Нас б’ють, а ми тільки сильнішими стаємо”.
повний текст читайте тут: https://rezonans-info.com/news/154894?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=astrolog-vlad-ross-peredbachyv-novi-bidy-navesni-2023&fbclid=IwAR2R6Ob2QeWQvmQVLkCuwUgIqVvdqzppuQMT71fzfp_lwpk5_JimiAeQltU