На Буковині припинено діяльність міжрегіонального каналу переправлення чоловіків за кордон

На Буковині припинено діяльність міжрегіонального каналу переправлення чоловіків за кордон – одному з організаторів повідомлено про підозру.
 
Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура.
 
За процесуального керівництва Дністровської окружної прокуратури повідомлено про підозру громадянину за фактом незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
 
За даними слідства, 32-річний житель Хмельниччини разом зі спільниками, їх наразі встановлює слідство, налагодив незаконну схему одержання прибутку від переправлення чоловіків призовного віку за кордон. «Ціна питання» становила 6000 доларів США.
У березні цього року він одержав «замовлення» забезпечити незаконну переправу до Молдови 27-річного військовозобов’язаного.
 
Для реалізації злочинного плану підозрюваний прибув на територію Чернівецької області, а саме у місто Сокиряни, де зустрів «клієнта» та забезпечив його трансфер до лінії розмежування держкордону. Дорогою він надавав громадянину чіткий інструктаж, між якими саме знаками той має перелазити огородження на лінії розмежування України та Республіки Молдова, та куди рухатись далі.
 
Обох осіб викрили прикордонники, 27 березня цього року, дорогою до визначеного місця, між населеними пунктами м. Сокиряни та с. Волошкове Дністровського району Чернівецької області.
 
Досудове розслідування здійснюють слідчі Дністровського відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу оперативно-розшукового відділу прикордонного загону bit.ly/3Kh4JL5