Бійці про 32-й блокпост: 22 одиниці техніки розбиті, ворони доїдають наших хлопців (відео)

З 32 блокпоста з-під Сміли привезли тіла загиблих. Таким чином сепаратисти вперше дозволили Нацгвардії вивезти своїх.

\”Шукали загиблих по мінному полю. Скільки тіл вивезли – точно не знають, тільки 4 цілих – це три айдарівці, котрі минулої неділі проривались до 32 блокпоста та один з командирів самих нацгвардійців, котрий загинув 2 тижні тому, решта – це останки тіл – 5 або 6\”, – йдеться в сюжеті.

На те, щоб вивезти убитих з заблокованого блокпоста сепаратисти дали годину часу, і як гарантію того, що хлопці відвізши тіла повернуться – взяли в заручники двох нацгвардійців.

Усьому ж 32 блокпосту висунули ультиматум: вийти зеленим коридором до 12 ночі з цієї території. Інакше поїдуть на блокпост танками. Загалом нацгвардійці і десантники 80 аеромобільної бригади, що там стоять зафіксувли біля Смілого 22 танки сепаратистів, 2 гради, розвернуті в їхній бік, а також машину повну протипіхотних мін -листочків. Усе поле навколо 32 блокпоста сепаратисти замінували, заявили самі бійці.

\”22 одиниці техніки розбиті, більше двохсот \”200-сотих\”\”, – каже один військових журналістам.

Зараз проти бійців стоять солдати псковського полку з Росії, найманці, представники \”всевиликого войска донского\” і місцеві сепаратисти, йдеться у сюжеті.

За словами бійців, вони не мають їжі, води та теплого одягу. Вчора вперше за два тижні сепаратисти пропустили машину зі ста літрами води, а також дозволили провезти макарони, все інше з провізії, котру передавали нашим воякам – лнрівці забрали собі.

Українські бійці заявляють, що від вищого командування мають лише один наказ: триматися, вогонь відкривати вони можуть лише у відповідь та й то – зі стрілкової зброї – і це проти танків.

Бійці не розуміють свого завдання на 32 блокпосту, пояснюють, що утримують всього півтора кілометра дороги і це безглуздо. А коли хтось намагається прорватися до них з провізією, то їх одразу обстрілюють і бійці гинуть так до них і не діставшись.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1002014-biytsi-pro-32-y-blokpost-22-odinitsi-tehniki-rozbiti-voroni-dojidayut-nashih-hloptsiv-video.html