Казаки звинувачують лідера \”ЛНР\” у продажу вугілля та гуманітарної допомоги

Казаки звинувачують лідера "ЛНР" у продажу вугілля та гуманітарної допомогиТак званий командувач фронтом казачої національної гвардії Павло Дрьомов записав відеозвернення до \”світової спільноти і особисто до Путіна\”, у якому звинувачує лідера \”ЛНР\” Ігоря Плотницького у продажі вугілля та гуманітарних вантажів.

Козаки звинувачують лідера \”ЛНР\” у продажу вугілля та гуманітарної допомоги itar-tass.com

На думку Дрьомова, Плотницький продавав вугілля і гуманітарку для власного збагачення, пише iPress.ua.

\”Ваші ставленики – пане Плотницький, крадуть кожен день залізничні ешелони з вугіллям. Особисто я сьогодні нарахував 164 (вагони – ред). На все є документи, що підтверджують це\”, – каже Дрьомов із позивним \”Батя\”.

\”До якого часу всякі Плотницькі, жиди незрозумілі, будуть нас обкрадати? – обурюється терорист. – Плотницький – це ставленик Наталії Королевської. Зараз в ОДА входять люди пана Єфремова. Хіба за це ми помирали?\”.

\”Батя\” також звинуватив Плотницького у продажі гуманітарних конвоїв:

\”Із 10 так званих гумконвоїв до народу дійшов один. Все решта було розпродано. Хто за це спитає Плотницького? Я розумію, що багато заперечать: ви його обрали. Я розкажу, як відбувалися ці вибори. Плотницький заявив, що казаки – це \”безпредєльщики\”. Шановний Ігоре Венедиктовичу, ви злодій! Злодій народної довіри. Ви ввели соціальні картки: не прийдете на вибори, не отримаєте пенсії. Такого шантажу не було ніде в світі\”, – каже Дрьомов.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1027699-kazaki-zvinuvachuyut-lidera-lnr-u-prodaju-vugillya-ta-gumanitarnoji-dopomogi.html

Новини Партнерів