Терорист розповів, яким знайшли тіло ліквідованого \”Гіві\”

Терорист розповів, яким знайшли тіло ліквідованого "Гіві" Ватажок бандформування \”Легіон\” й так званий \”депутат ДНР\” Сергій Завдовєєв розповів, що розглядаються дві версії вибуху, в результаті якого 8 лютого в Донецьку був ліквідований бойовик Михайло Толстих \”Гіві\”, пише УНІАН.

Наразі є дві версії знищення терориста, передає один із пропагандистських ресурсів.

\”Перша – вибухівка була закладена в його кабінеті в батареї. Судячи з усього, закладку зробив хтось із його бійців, \”завербованих Україною\”. Скоріш за все, недавно прийнятих\”, – вважає бойовик.

Друга – нібито \”ДРГ\” з \”Шмеля\” вистрілили за межами бази у вікно. Обидві ці версії зараз перевіряються.

За словами Завдовєєва, рами в кабінеті \”Гіві\” залишилися цілими, якби били з \”Шмеля\”, їх би вивернуло всередину кімнати.

\”По-друге, \”Гіві\” лежав ногами до вікна. Одну ногу відірвало повністю, а на другій — ступню, й зрізало частину голови, це показує, що був спрямований вибух з боку батареї. Якихось уламків у самій кімнаті знайдено не було, відповідно, це схоже на тротил або на пластид\”, — розповів бойовик.

Нагадаємо, в \”ДНР\” повідомили про знищення ватажка \”батальйону \”Сомалі\” Михайла Толстих \”Гіві\”. За попередніми даними, був використаний реактивний піхотний вогнемет \”Шмель\”.