Бій в РФ біля кордону з Україною: Бойовики рухались в бік України

Бій в РФ біля кордону з Україною: Бойовики рухались в бік України

Кавказькі бойовики, які вбили російського прикордонника на території неподалік від українського кордону – селищі Тьоткіне, Курської області рухалися у бік України.

Про це \”Українській правді\” повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, коментуючи інформацію російських ЗМІ про бій на російському кордону, який спричинили бойовики, які нібито рухались з території України.
\”Інформація про те, що ця група рухалась з України, не відповідає дійсності. Це черговий російський фейк\”, – зазначив Слободян.

Він наголосив, що в разі порушень державного кордону, сторона негайно повідомляє іншу сторону, щоб встановити факт порушення, закріпити це у відповідних протоколах. Саме так мала вчинити Росія, пояснив він.
\”У даному випадку, жодної інформації від Росії з приводу порушення державного кордону не надходило\”, – наголосив він.
\”Перевірка лінії кордону не підтвердила факти порушень кордону\”, – також підкреслив Слободян.
При цьому він зазначив, що за оперативною інформацією, інцидент , коли бойовики здійснили напад на російських прикордонників, в результаті якого загинув один зі службовців, дійсно мав місце.
\”За нашою інформацією, це була група громадян Росії кавказької чи чеченської національності, які перебували у федеральному всеросійському розшуку, і рухались у бік кордону з Україною, а не з України\”, – зазначив Слободян.
Як відомо, раніше у неділю російська держагенція ТАСС повідомила, що в районі селища Тьоткіне Курської області група прикордонників проводила операцію \”Нелегал\”, в ході якої перевіряла сарай. Всередині ховалися озброєні люди, які застрелили на місці прикордонника-кінолога, після чого зав\’язався бій, в ході якого були убиті троє нападників.
ЗМІ стверджували, що ці \”бойовики\” нібито перетнули кордон з боку України і що вони нібито повертались через територію України в одну з російських північнокавказьких республік з Сирії.
Оксана Коваленко, УП