Чернівецькі  військкомати шукають бійців сухопутних військ, десантників та спецпризначенців!

Основними вимогами, які висуваються до кандидатів є наявність у них певного рівня знань та життєвого досвіду. Кандидатом може бути громадянин, який служив на строковій військовій службі. Також це можуть бути громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну та базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби.

Службу за контрактом пропонують жінкам, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Кандидати мають пройти професійно-психологічний відбір та бути придатними за станом здоров’я, інформує Чернівецький обласний військовий комісаріат.

Серед переваг служби за контрактом, військомат зазначає:

– стабільна, добре оплачувана робота, престиж якої постійно зростає;

– можливість кар’єрного зростання;

– щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги

– можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

– якісне безкоштовне медичне обслуговування;

– право на отримання заочної вищої освіти без відриву від служби за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту;

– можливість безкоштовного вивчення іноземної мови особам, які перебувають в резерві для просування по службі.

Контрактникам пропонується грошове забезпечення: сухопутні війська – від 10 000 гривень; десантно-штурмові війська – від 11 000 гривень; сили спеціальних операцій – від 12 000 гривень.

“Ще одним позитивним фактом для матеріального заохочення кандидатів на військову службу за контрактом є одноразова грошова винагорода в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму, яка виплачується після укладання першого контракту та складає:

  • особам рядового складу – 12 тис.  971гривні;
  • особам сержантського і старшинського складу – 14 тис. 824 гривні;
  • особам офіцерського складу –16 тис. 677 гривень.

Додаткові стимули: виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців учасників Операції об’єднаних сил та членів їх сімей; компенсація за оренду житла військовослужбовцям”, —  повідомляє військкомат.

За більш детальною інформацією кандидатам пропонують звернутися безпосередньо до військового комісаріату по вул. О. Кобилянської 32, або за місцем  перебування на військовому обліку.

 

Новини Партнерів