Чернівчанина звинуватили у вбивстві Гандзюк

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого звинувачують в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, заявив, що це вбивство організував генерал СБУ Данило Доценко, який народився та до 2014 року працював у правоохоронних органах Чернівців.

Про це він заявив під час засідання суду щодо обрання йому запобіжного заходу, пише Новое Время.

“Я вважаю, що Данило Доценко організував напад на Катерину Гандзюк з метою дискредитації органів поліції”, – сказав Мангер. Він також наголосив, що боїться за своє життя, пише Укрінформ.

Чернівчанина звинуватили у вбивстві Гандзюк

Довідка. Данило Ігорович Доценко (11 липня 1975, Чернівці) — український військовик, полковник, начальник Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України (з 22 серпня 2017 року), генерал-майор (з 23 серпня 2018 року). У 1997 році закінчив історичний факультет Чернівецького державного університету. До 2014 р. працював у Чернівецькому УСБУ. У 2014-2016 роках – начальник одного з управлінь Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України. Закритим указом президента Порошенка на початку червня 2016 року Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим відновило свою роботу, з дислокацією в м. Херсон. Його очолив полковник Доценко Данило Ігорович.

Новини Партнерів