У Чернівцях відкрилась виставка присвячена прикордонникам

19 квітня в Чернівцях відбулося відкриття спільного мистецького проекту «На охороні рубежів». Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Втілити в життя такий нелегкий проект, а також присвятити його охоронцям кордону напередодні професійного свята, вдалося завдяки наполегливій праці заслуженого художника України Андрія Холоменюка. Окрім буковинського художника до проекту долучилися багато інших відомих митців, що входять до Національної спілки художників України з Києва, Харкова та Одеси. Вже другий рік поспіль співпрацює з прикордонниками директор центру культури «Вернісаж» Лариса Куваєва.

Зважаючи на те, що виставка присвячена охоронцям рубежів, глядачі мали змогу поринути у різні епохи становлення українського війська, завданням якого в тому числі була й охорона державних кордонів. Також організатори доклали зусиль, аби відвідувачі виставки мали  змогу на власні очі побачити й оцінити, як змінювалася та удосконалювалася форма одягу та екіпіровка воїнів – прикордонників різних часів, від княжої доби до сьогодення.

Також, під час відкриття виставки начальником Чернівецького прикордонного загону Олегом Вовком був вручений портрет загиблого героя – десантника, який пройшов становлення прикордонником Чернівецького прикордонного загону Віктора Мігована його батькам та сестрі. Портрет виконала сержант Марія Чепульська — член Національної спілки художників України, яка на даний час виконує завдання в зоні проведення ООС.

Керівництво Чернівецького прикордонного загону вдячне організаторам та митцям, які долучилися до створення виставки та своєю працею вшановують воїнів-прикордонників.

Виставка триватиме до 30 квітня.