Сьогодні чернівчани провели в останню путь загиблого Героя

 Сьогодні відбулось прощання з Героєм, який поклав життя захищаючи нашу землю від ворога.

 Лейтенант Олександр Маланчук, командир взводу гірсько-штурмової бригади загинув 31 березня на Донеччині від вогневого поранення.

Товариський, душа компанії, завждисправедливий, – саме так відгукуються про Олександра всі, хто його знав. Хлопець займався спортом, був вихованцем футбольної школи “Буковина” та брав участь в обласних чемпіонатах.

Минулого року Олександр закінчив Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Як зазначає начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук, хлопець був дисциплінованим, старанним у навчанні та неодноразово успішно представляв навчальний заклад на спортивних змаганнях.

Незважаючи на молодий вік Олександр зумів стати гарним командиром, лідером та взірцем для своїх підлеглих. Військові, які прийшли попрощатись з побратимом говорять про нього, як про промінь світла, завжди життєрадісного та усміхненого.

            Його батько, полковник запасу Василь Маланчук, довгий час служив в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті. Кілька місяців тому звільнився на пенсію з посади заступника військового комісара. Мати Лариса Маланчук працювала в комісаріаті на цивільній посаді. Для колективу, де пам’ятають хлопця з малого, звістка про його загибель стала важким ударом.  

            Колектив військових комісаріатів висловлює глибоке співчуття батькам та сестрі, а також всім рідним і близьким загиблого захисника.

            Спи спокійно, Герою. Вічна пам’ять! Вічна слава!