Територіальна оборона Буковини запрошує долучатись до лав резервістів

 Напідрозділи територіальної оборонипокладені важливі завдання по зміцненню обороноздатності країни тазахисту свого краю. Серед них – охорона та оборона важливих об’єктів та комунікацій, забезпечення умов для функціонування органів місцевої влади,боротьба з незаконними збройними формуваннями тапідтримання режиму воєнного часу.

        Формуються бригада та батальйони територіальної оборони за рахунок військовозобов’язаних віком до 60 років, які приписані до них, або уклали контракт на службу в резерві. Такий контракт можуть укласти військовозобов’язані та особи, які не служили в армії, але мають військові спеціальності. Це дає можливість бути залученим до виконання військового обов’язкута при цьому не відволікатись від звичної професійної діяльності.

Буковинцям, які укладають контракт з бригадою територіальної оборони, важливо знати, що в разі оголошення воєнного стану, або мобілізації, вони будуть призванісаме у свій підрозділ на визначену посаду та виконуватимуть обов’язки виключно в межах області.

Для підтримання військових навичок кілька разів на рік резервісти залучаються для участі водноденнихвишколахта в навчальних зборах тривалістю від 7 до 20 днів.Протягом цього часу за ними зберігається посада йзаробіток за місцем постійної роботи, надається повне речове, продовольче та медичне забезпечення, виплачуються добові.Безробітні отримують мінімальну зарплатню.

  Резервістам, які є працевлаштованими, окрім збереженої заробітної плати, одразу після проведення навчальних зборів виплачують до 4540 гривень (залежно від звання), безробітнім – 2270 гривень.Наприкінці кожного року за успішне виконання завдань передбачене одноразовезаохоченняв сумі до 3100 гривень (залежно від звання).

Контракт у військовому резерві передбачає ряд переваг, серед яких- можливістьпросуватися по службі, отримувати чергові військові звання,підвищувати кваліфікацію та здобувати нову військово-облікову спеціальність.

Бажаючим укласти контракт в резерві слід звернутись до Чернівецького обласноготериторіального центрукомплектування та соціальної підтримки (військовий комісаріат)за адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 32, або в районні ТЦК та СП.

Прес-служба Чернівецького ТЦК та СП