Адепти РПЦвУ побили матір загиблого героя війни з Росією.

Хресна хода послідовників Російської православної церкви в Україні (колишня УПЦ Московського патріархату) в місті Ніжин на Чернігівщині, яка відбулася 23 червня, перетворилася на провокацію проти пам’яті Героїв Небесної Сотні та побиття матері загиблого героя російсько-української війни.

Про це повідомляє Depo.Чернігів з посиланням на “5 канал“.

Як повідомили очевидці з місця подій, Ніжинська єпархія РПЦвУ свідомо пішла на загострення міжконфесійного протистояння, домагаючись багатолюдної “маніфестації русского міра” в центрі міста. У центрі міста зібралася акція протесту проти РПЦвУ та російської пропаганди. 

Є інформація, що міські поліцейські слухалися вказівок московських священників, які були із раціями та керували групою агресивних “тітушок“, – йдеться у публікації.

Проходячи повз меморіал Героям АТО, адепти Московського патріархату поводилися агресивно, нападали на людей, які тримали плакати проти пропаганди “русского міра”.

Під час бійки постраждала мати одного з загиблих героїв війни. 

За словами присутніх, керували агресивними діями проросійських вірян начальник ніжинського райвідділку Володимир Духно та його заступник Олександр Чепурний.