«Я його туди не посилав»: на Буковині ветерани влаштували емоційну розмову з водієм маршрутки, який відмовлявся перевозити бійця.

У Чернівецькій області група військовослужбовців спустили колесо маршрутного автобусу “Глибока-Горбівці”, водій якого днями відмовився безкоштовно перевозити учасника ООС.

Про це повідомляє видання Глибока. Інфо.

Зазначається, що ветерани зустрілися з водієм та власником маршрутного рейсу та змусили попросити вибачення за свою негідну поведінку щодо учасників ООС.

На оприлюднених відеозаписах з місця події видно, що розмова з водієм відбувалась на підвищених тонах. Також учасники перепалки в якості помсти водію вирішили спустити колеса маршрутки.

“Водій та господар маршруту визнали свою помилку і пообіцяли надалі з повагою ставитись до захисників України”, – повідомляє видання.

Раніше повідомлялося, що на Буковині водій маршрутного автобусу “Горбівці – Глибока” відмовився перевозити учасника операції Об’єднаних сил і влаштував суперечку з пасажирами, які перебували в салоні. Під час скандалу в автобусі він сказав пасажирам, що “не відправляв його на війну”.