ФСБ хотіла вивезти Медведчука у Придністров’я, навіть підготували його дублерів – СБУ

Кума російського президента Віктора Медведчука намагалась вивезти до Придністров’я російська Федеральна служба безпеки, щоб заплутати навіть пускали хибні плітки, що він уже за кордоном.

Джерело: глава СБУ Іван Баканов в ефірі телемарафону

Пряма мова: “ФСБ прагнула вивезти кума Путіна за кордон. При цьому російські спецслужби залучили лідерів злочинного світу нашої держави і, на жаль, представників наших правоохоронних органів.

Нас намагалися пустити хибним шляхом, підкидали псевдо-Медведчуків”.

“”Медведчука під виглядом військового ЗСУ нібито у супроводі колег-правоохоронців хотіли довезти до українського кордону, там на човні переправити на інший бік, де на нього чекала евакуаційна група спецпризначенців ФСБ. Вони прибули на місце, щоб після цього доставити Медведчука до Москви. Але завдяки СБУ їм не вдалося реалізувати цей план”, — розповів Баканов в етері всеукраїнського марафону.

За словами голови СБУ, українська контррозвідка встановила місце прибуття евакуаційної групи до так званого Придністров’я, що дозволило оперативникам і слідчим СБУ затримати Медведчука на виїзді з Київської області. Його супроводжували українські правоохоронці, які, за словами Баканова, теж відповідатимуть за свої дії.

Очільник СБУ також розповів, що ФСБ залучила для своєї операції лідерів злочинного світу і представників інших правоохоронних органів, а також намагалася пустити українську спецслужбу хибним слідом, “підкидаючи псевдо-Медведчуків”.

peredplata