В.о. головного лікаря Чернівецької обласної лікарні Сергія Бродовського за вчинення тяжкого злочину у воєнний час взято під варту і поміщено в ізолятор тимчасового тримання (ІТТ)

Редакції БукІнфо з перевірених достовірних джерел стало відомо, що сьогодні працівниками поліціі спільно з працівниками обласного управління СБУ затримано в.о. головного лікара Чернівецької обласної лікарні Сергія Бродовського за вчинення тяжкого злочину у воєнний час і поміщено під варту в ізолятор тимчасового тримання (ІТТ).
Попередньо стало відомо, що нещодавно із-за кордону на Чернівецьку обласну військову одміністрацію було отримано 5 машин швидкої медичної допомоги. Але ці машини на передову не поїхали, і навіть не були поставлені на облік на Чернівецьку ОВА чи будь-яку лікарню Чернівецької області, а були поставлені на облік на благодійну організацію «Невідкладна хірургічна допомога Буковини», керівником якої виявився той самий головний лікар Чернівецької обласної лікарні Сергій Бродовський.
На цьому транспортні пригоди не закінчилися. Як тільки автомобілі були поставлені на облік на благодійну організацію, що зареєстрована за місцем проживання головного лікаря, ці автівки почали надавати платні послуги з превезення хворих!
Дійсно, “кому війна, а кому мати рідна”.
Нагадаємо, що Сергія Бродовського призначив на посаду в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні своїм протизаконим розпорядженням не хто інший, як голова Чернівецькї ОВА Сергій Осачук. Це сталося 12 березня 2022 року у явно незаконний спосіб, коли губернатор перебрав на себе повноваження обласної ради. (Читайте тут: Осачук поміняв Домбровського на Бродовського у кріслі гендиректора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня».) А ось такою була рекція обласної ради 11 квітня 2022 року на цей правовий безлад Осачука: Чернівецька обласна рада жорстко відповіла на кадровий беспрєдєл голови ОВА Осачука у воєнний час.
Тепер стає зрозумілим для чого саме потрібні були ці кадрові зміни в такий цинічний спосіб.
Так само стає зрозумілим, що провертати такі справи Сергій Бродовський не міг самостійно без покривання його дій керівництвом ОВА, а, можливо, і за прямих вказівок.
І тут слідчі мають дати чітку відповідь громадськості – чому гуманітарна допомога для Чернівецької ОВА в час війни стає власністю приватної структури? Хто конкретно давав вказівку ставити на облік таким чином? Яка роль в цих оборудках керівництва ОВА і зокрема Сергія Осачука? І на багато інших ціквих запитань.
На даний даний час БукІнфо також стало відомо, що правоохоронцями проведено обшуки за місцем роботи та проживання головного лікара Чернівецької обласної лікарні Сергія Бродовського та в кабінеті і помешканні директора Департменту охорони здоров‘я Олега Чорного.
Редакція БукІнфо уважно слідкує за ситуацією. Інші подробиці повідомимо згодом.
Нагадаємо, Служба безпеки України сьогодні також провела обшук у службових приміщеннях одного із новопризначених заступників голови Чернівецької ОВА.
Про це БукІнфо повідомило власне проінформоване столичне джерело.
За даними інсайдера, за попередніми даними, підставою для обшуків стало нібито нецільове використання гуманітарної допомоги та комерційний зиск з використання транспорту, наданого Буковині однією з країн Європейського Союзу.
У пресслужбі обласного управління СБУ БукІнфо не підтвердили, однак і не спростували факт обшуку в Чернівецькій обласній військовій адміністрації.

https://bukinfo.com.ua/skandaly/v-o-golovnogo-likara-cherniveckoji-oblasnoji-likarni-sergiya-brodovskogo-za-vchynennya-tyazhkogo-zlochynu-u-voyennyy-chas-i-pomishcheno-pid-vartu-v-izolyator-tymchasovogo-trymannya-itt