У США озброєна жінка застрелила чоловіка, який відкрив стрілянину по людях на вечірці

 
На місці події

Жителька США застрелила чоловіка, який відкрив вогонь із напівавтоматичної гвинтівки по групі людей у місті Чарльстон у Західній Вірджинії, передає ВВС.

37-річного Денніса Батлера, який мав велике кримінальне минуле, було вбито після нападу на групу з приблизно 40 людей, які брали участь у святкуванні випускного вечора. Представник поліції Тоні Хейзлетт сказав, що швидка реакція жінки врятувала життя людей і, можливо, запобігла масовій стрілянині.

Батлер проїжджав повз цей район раніше в середу ввечері, коли його попередили, щоб він пригальмував, бо там грали діти. Він повернувся, озброєний гвинтівкою типу AR-15 та відкрив вогонь зі свого автомобіля по випускниках біля будівлі житлового комплексу Vista View.

Хейзлетт заявив на прес-конференції, що жінка, яка відкрила вогонь у відповідь, не мала жодного досвіду роботи в правоохоронних органах. Її особистість не було встановлено.

“Вона просто член суспільства, яка законно носила зброю. І замість того, щоб тікати від загрози, вона вступила в бій із загрозою та врятувала кілька життів”, – сказав він.

Жінка залишилася на місці події після стрілянини та співпрацювала зі слідчими. Звинувачення проти неї висуватись не будуть, додали в поліції.

За словами поліції, Батлера було знайдено мертвим на місці події від множинних вогнепальних поранень. Хейзлетт додав, що поки що неясно, як Батлер отримав зброю – за законом він не мав права носити її як засуджений злочинець.