У Раді ганяли чорта.

 Ну як ганяли? Звільняли. Того, кого Зеленський закликав розібратись з чортом, сам таким став. Чи був?
Коли я у ВР нагадав про це, слугам не сподобалось. Бо вони несуть відповідальність і за призначення Баканова, і за тих, кого призначив президент за поданням Баканова: а це зрадники України Наумов і Кулініч, наприклад. Кулініч, до речі, курував «роботу» проти Порошенка і координувався проти держави з церквою московського патріархата. Баканов якось хизувався, що є її прихожанином.
Чи пришов Баканов звітувати? Повстидався. Або злякався. Венедиктова, до речі, перед звільненям мала 5 хвилин. На звіт не тягне, але, принаймні, не сховалась.
Обох ми не призначали. Тому, фракція ЄС і не брала участь у фарсі від офісу президента, який так само не захотів і чути про відповідальність за призначення голови СБУ, який не просто сам став чортом, а і наплодив чортів на Володимирській. І боюсь, з огляду на останню інформацію про «розвідників» з ГУР МО, нас ще чекає багато пекельного фактажу.
Здається, марно сподіватись, що ОП призначить замість звільнених осіб професіоналів. Віддадуть перевагу вірним і слухняним особисто Єрмаку і Татарову, які теж далекі від статусу янголів. Тому, коли це стосується безпеки України, мовчати я не буду. Вірність Україні і вірність посадовцям з ОП – є речима діаметрально протилежними.

peredplata