Андрій Єрмак “створює диктатуру під прикриттям війни”

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Ну, ось воно і бабахнуло! І я цього вибуху чекав вже роки і думав, що не дочекаюся!
Віка, смали напалмом по зрадниках України!
Вікторія Спартц заявила, що президент України Володимир Зеленський має дати відповіді українському народу, чому голова ОП Андрій Єрмак “створює диктатуру під прикриттям війни”.
“Єрмак фактично взяв під свій контроль усі установи та загрожує будь-кому, хто виступає проти уряду, кримінальними справами та в’язницею, а також використовує свої повноваження для усунення політичних опонентів”. Написала американський політик, конгресвумен Вікторія Спартц на своїй своїй сторінці інтернет-порталу Конгресу США.
І Вікторія Спартц відчула вже ці узурпаторські впливи Андрія Єрмака на собі! “Одна справа, що вони очорнюють мене… Вони вирішили зараз напасти на людей, яким просто “пощастило” зустрітися зі мною в якийсь момент і які не є їхніми політичними маріонетками”.
Дуже “тонкий” натяк на “товсті” обставини! Свавілля і гоніння щодо Геннадія Корбана!
Спартц також заявила, що під лише під її тиском і тиском США “Київ нарешті розпочав якісь дії щодо роботи антикорупційної прокуратури, яку ОП затягував майже два роки”.
Вікторія Спартц переконана, що не важливо, чим мотивовані дії Єрмака, але вони “несуть загрозу нацбезпеці України”. І Зеленський має дати відповіді Конгресу, якщо він хоче, щоб американський народ довіряв і підтримував його: “Інакше ми створюємо можливість для створення в Україні диктатури”.
При цьому вона заявила, що зазнає нападів з боку еліти зовнішньополітичного істеблішменту через свої заяви.

peredplata