У Чернівцях судитимуть службовця міськради за махінації з житлом для дітей-сиріт

Службовець Чернівецької міської ради постане перед судом через махінації із житлом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Ювенальні прокурори Чернівецької окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно службовця Чернівецької міської ради через службову недбалість якого держбюджету завдано збитки на 1,2 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, перебуваючи у 2019 році у складі комісії з розгляду питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, громадянин сприяв особам, які не мали права на грошову компенсацію на придбання житла, одержати з держбюджету понад 1,2 млн грн.

Встановлено, що претенденти на грошову компенсацію уже набували у власність житло від держави та за п’ять останніх років відчужували належні їм на праві власності житлові та інші приміщення.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.

peredplata