Буковинець під виглядом прикордонника переправляв ухилянтів через держкордон

Замаскувавшись під прикордонника намагався переправити військовозобов’язаних через держкордон – судитимуть жителя Буковини

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, 57-річний житель прикордоння налагодив незаконну схему одержання прибутку від переправлення чоловіків призовного віку поза пунктами пропуску через держкордон. За грошову винагороду у 6000 доларів США організував незаконне переправлення до Румунії двох чоловіків, яким заборонено покидати територію України. Разом зі спільником, особу якого слідство встановлює, забезпечив їх трансфер до лінії розмежування держкордону, надалі особисто супроводжував осіб до обраного місця перетину. Як прикриття чоловік використовував форму з розпізнавальними знаками ДПС.

Його викрили прикордонники 25 березня цього року поблизу огорожі на кордоні з Румунією, де підозрюваний консультував чоловіків, як потрапити на іншу сторону кордону.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції за оперативного супроводу головного оперативно-розшукового відділу 31 прикордонного загону bit.ly/3P3I2go

Джерело: Чернівецька обласна прокуратура