Заступника голови Нацполіції відсторонено до завершення слідства – міністр

 

 
 
Дмитро Тишлек, скріншот відео

Заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека буде відсторонено від виконання службових обовʼязків на час розслідування кримінального провадження, початого за його заявою після журналістського розслідування.

Джерело: міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в Telegram

Дослівно: “Дмитро Тишлек після опублікованого журналістського розслідування публічно звернувся із заявою до ДБР, щоб правоохоронці перевірили оприлюднену інформацію.

Кримінальне провадження вже триває. Я особисто з нетерпінням очікую результатів. І суспільство теж має почути відповіді на питання. Бо сумніви у вірності Державі та Присязі – неприпустимі. Особливо в час війни.

Запевняю, якщо озвучені в медіа факти підтвердяться, стосовно Дмитра Тишлека будуть прийняті невідкладні та жорсткі управлінські рішення.

А до отримання висновків слідства він буде відсторонений від виконання службових обовʼязків”.

 

Що передувало: Видання Bihus.Info оприлюднило розслідування, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угрупування.

Тишлек заявив, що ЗМІ “спотворили факти” і попросив ДБР ініціювати перевірку.

Нічого так резюме у заступника керівника Нацполіції Дмитра Тишлека:
⭕ дружина і її родичі мають російське громадянство;
⭕ теща підтримує війну, відвідує окупований Крим, проживає в рф, але володіє нерухомістю в київському елітному ЖК;
⭕ сам Тишлек орендує житло у російського бізнесмена і безкоштовно “підживає” у партнера російського кримінального авторитета.
Дивно, як такий персонаж взагалі отримав вкрай відповідальну посаду. Виходить, що перевірки перед призначенням – це чиста формальність?
Але якщо після розслідування BIHUS.Info Тишлек залишиться на посаді, то що тоді має трапитись, щоб таких виганяли геть

peredplata