Скласти іспит для отримання водійського посвідчення відтепер можна лише в Чернівцях

Скласти іспит для отримання водійського посвідчення відтепер можна лише в Чернівцях.

Нововведення запроваджено в межах проєкту «Прозорі іспити».

Сервісний центр МВС №7341 міста Чернівці розташований за адресою: вул. Руська, 248 М.

Даний сервісний центр МВС став своєрідним екзаменаційним хабом. Він обладнаний відеокамерами з аудіозаписом, які фіксують звук та не залишають сліпих зон. Це виключає будь-яку можливість ймовірного втручання в процес складання іспиту. Транспортні засоби для складання іспитів оснащені камерами, що повною мірою фіксують процес приймання іспитів і роблять його максимально прозорим.

Зокрема, аби забезпечити повноцінне та якісне надання екзаменаційних послуг громадянам у сервісному центрі МВС збільшено кількість штатних працівників і робочих місць за даним напрямком. Крім того, за сприяння Чернівецької ОВА закуплено додаткові автівки для складання іспитів.

Наразі затверджено 4 маршрути для прийняття практичних іспитів на категорії В, СІ, С, D1, D, BE, C1E, CE, з якими можна ознайомитися на сайті Головного сервісного центру МВС. Загальна протяжність маршрутів близько 30 км.

Зазначимо, що на Буковині, окрім сервісного центру МВС №7341 у м. Чернівці, що став екзаменаційним хабом, функціонує ще 4 сервісних центрів МВС: №7342 (м. Кіцмань), №7343 (м. Новоселиця), №7344 (смт Глибока), №7345 (смт Кельменці). Усі вони, як і раніше, надаватимуть громадянам послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, обміну та видачі національного та міжнародного посвідчення водія, вибракування транспортного засобу.

Джерело: Чернівецька ОВА 

peredplata