Cуддя Майдану Наталія Чередніченко отримає понад 1 млн грн виплат із наших з вами податків

Початок року приніс чергове провальне рішення щодо скандальної судді – сьогодні оновлена Вища рада правосуддя відправила у почесну відставку суддю Майдану Наталію Чередніченко.
Скоро вона отримає понад 1 млн грн виплат із наших з вами податків.
ВРП проігнорувала нашу скаргу Фундації DEJURE на Чередніченко на підставі рішення ЄСПЛ. Ця скарга могла би призвести до її звільнення. Скарга потрапила на розгляд до членкині ВРП Тетяни Бондаренко, проте вона так і не відкрила справу за нею. Член ВРП Кандзюба озвучив на засіданні пропозицію зупинити розгляд питання, оскільки є вагома скарга, проте більшість членів органу його так і не підтримали.
Члени ВРП, які несуть персональну відповідальність за цей провал:
Віталій Саліхов
Оксана Кваша
Сергій Бурлаков
Інна Плахтій
Олексій Мельник
Алла Котелевець
Григорій Усик
Юлія Бокова
Тетяна Бондаренко
Олена Ковбій
Ольга Попікова
Олександр Сасевич
Перелік основних “досягнень” пані Чередніченко:
🧨 Під час Євромайдану призначила цілодобовий домашній арешт для активіста Дмитра Полтавця (справа № 752/2379/14-к). Дмитро під час Революції був жорстоко побитий працівниками міліції. Як оцінили пізніше лікарі – струс мозку, забій грудної клітки та множинні крововиливи. У непритомному стані активіста доставили до відділку, де повідомили підозру. Під час засідання 14 лютого 2014 року суддю Чередніченко не переконав факт необґрунтованої підозри і вона присудила домашній арешт.
🧨 Цим рішенням суддя заробила на позицію Європейського суду з прав людини: https://bit.ly/48st5eF. ЄСПЛ констатував у ньому переслідування учасника Революції та результат втілення стратегії влади щодо придушення протестів (пункти 473 та 476 рішення ЄСПЛ). З огляду на це, рішення було свавільним та порушувало Конвенцію про захист прав людини (пункти 477 та 478).
🧨Суддя розглядала справу, де стороною був її рідний брат і задовольнила його позов. Тобто ухвалила рішення у кричущому конфлікті інтересів. Висновок ГРД: https://bit.ly/47B9oke
🧨 Двічі не з’являлася на своє кваліфікаційне оцінювання під приводом “хвороби” і зуміла швидко подати заяву про відставку.
Гарно працюємо, панове! Але раджу вам пам’ятати, що ваші попередники теж думали, що їх буде важко замінити на їхній посадах та кріслах.

peredplata