На Буковині ТзОВ та сільськогосподарський кооператив сплатять громаді майже 2 млн грн за землю

Підтверджено в апеляційній інстанції – на Буковині товариство з обмеженою відповідальністю та сільськогосподарський кооператив сплатять громаді майже 2 млн грн
Західний апеляційний господарський суд підтвердив незаконність безоплатного користування товариством з обмеженою відповідальністю та сільськогосподарським кооперативом земельною ділянкою у Чернівецькому районі для обслуговування об’єкта нерухомості.
Рішення Господарського суду Чернівецької області щодо стягнення з відповідачів на користь територіальної громади майже 2 млн грн залишено у силі.
Прокурори довели, що на земельній ділянці площею 9,5 га у місті Сторожинець розташований об’єкт незавершеного будівництва, який перебуває у власності товариства та сільськогосподарського кооперативу.
Водночас будь-яких рішень про передачу в оренду земельної ділянки, на якій розташоване вказане майно, Сторожинецька міська рада не приймала.
Отримавши у власність об’єкт нерухомості, право користування на земельну ділянку власники не оформили та з 2020 року використовують її, не сплачуючи орендну плату, чим завдають збитки місцевому бюджету.
 
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура
 

peredplata

Залишити відповідь