У Тбілісі протестувальники проривалися в резиденцію президента, сталися сутички

 
Марія Ємець, Катерина Тищенко

У Тбілісі велика антивладна акція переросла у сутички з силовиками після того, як група протестувальників спробували зайти у президентську резиденцію.

Джерело: “Новости-Грузия”, пише “Європейська правда

ვითარება პრეზიდენტის სასახლესთან

Деталі: На мітингу, що зібрався у центрі Тбілісі, зачитали декларацію про те, що влада “Грузинської мрії” “втратила легітимність”.

Дослівно декларація: “Національні збори оголошують мирний перехідний період, що забезпечить мирну передачу влади, звільнення демократичних інституцій, негайне поновлення діалогу про вступ у ЄС та захист миру й безпеки в країні”.

Деталі: Невдовзі після того кілька десятків людей пішли до президентської резиденції на вулиці Антонелі і прорвалася у двір. З приміщення вийшли представники спецназу і застосували сл

 
 
 

Проти протестувальників біля резиденції президента почали застосовувати водомети, у відповідь летить каміння.

Невдовзі перед тим в МВС поширили заяву, що акція вийшла за межі закону і силовики почнуть “вживати відповідних заходів”.

Що передувало: У Грузії щойно завершилися муніципальні вибори, від участі в яких відмовились більшість опозиційних партій.

 

peredplata

Залишити відповідь