Медіа-профспілка засудила народного депутата Володимира Олійника за його позов на 100000 гривень до газети «Правдошукач»

Медіа-профспілка  засудила народного  депутата Володимира Олійника за його позов на 100000 гривень до газети «Правдошукач»Незалежна медіа-профспілка висловлює обурення цинізмом народного депутата Володимира Олійника і вимагає від Генеральної прокуратури довести до кінця розслідування справи про фальшування під час ухвалення «диктаторських законів» від 16 січня нинішнього року. Таку заяву спричинив позов Володимира Олійника до газети «Правдошукач» (головний редактор – член НМПУ Юрій Шеляженко) і фрілансера цього видання Альони Палій.

Володимир Олійник також вимагає відшкодування моральної шкоди у сумі 100 000 гривень.

Цей політик, активний член політичного угруповання, яке проштовхувало і голосувало за «диктаторські закони» 16 січня цього року, вимагає спростувати інформацію про фальшування ним результатів голосування підняттям рук за вищезгадані закони від 16 січня у змові із тодішнім заступником голови парламенту Ігорем Калетником і про те, що прийняття цих законів спричинило хвилю обурення в суспільстві та вуличні сутички, в яких загинули люди.

Тим часом, Олійник не просто піднімав руку, ат виконував функції голови лічильної комісії. Про це ішлося в публікації «Правдошукача» під назвою «Диктаторські закони як джерело соціальних потрясінь в Україні».

Нагадуємо, що після ухвалення з відвертим порушенням процедури саме цього закону, який серед інших порушень прав громадян обмежував свободу слова та фактично запроваджував цензуру, журналістські організації провели численні акції протесту та виступили з десятками звернень проти такої ініціативи. А на вулиці Грушевського почалося «гаряче» протистояння як реакція на такий нікчемний законодавчий акт.

Однак, ініціатори і організатори відверто маніпулятивного голосування від 16 січня не тільки не покарані, але і продовжують відвідувати засідання парламенту.

НМПУ наголошує, що можновладці більше, ніж будь-хто інший, можуть донести свою позицію до суспільства, а особливо Володимир Олійник, який тривалий час не зникав з екранів телевізора на популярних ток-шоу. Він також може висловити свою позицію і у виданні, яке він звинувачує у наклепі.

І коли політики вимагають покарати журналістів – це означає, що в них не залишилося аргументів і вони намагаються закрити рота засобам масової інформації, які поширюють невигідну для них інформацію. Такий підхід є наслідком тоталітарного мислення, якого дотримувалася політична сила, що до неї належав Олійник. Демократичне суспільству мусить відмовитися від таких підходів.

peredplata