Бійців \”Правого сектора\” на Закарпатті звинувачують в бандитизмі, — Москаль

Дії 13-ох представників закарпатського \”Правого сектору\”, причетних до стрілянини в Мукачевому, кваліфікуються, як бандитизм.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

Як зазначив Москаль, підозрюваними є 13 чоловік віком від 18 до 39 років, один з яких — зі Слов’янська Донецької області, а решта — місцеві жителі. За його словами, інцидент у Мукачевому — не єдиний злочин, у якому звинувачують бійців \”Правого сектора\” на Закарпатті.

Брутальна стрілянина в Мукачеві, яка стала викликом правоохоронній системі й усьому суспільству — це лише вершина айсбергу в діяльності злочинців. До того вони з метою наживи викрадали й катували людей, вимагали гроші в підприємців, забирали майно, використовуючи при цьому незаконну вогнепальну зброю, включно з автоматами, кулеметами та гранатометами. Фактично це був рекет, банальне заробляння грошей, і найгірше те, що все робилося під прикриттям патріотичних гасел,
— заявив Москаль.

За його словами, у міліції є \”купа заяв\” від потерпілих, які раніше боялися звертатися в правоохоронні органи та не вірили, що злочинців притягнуть до відповідальності.

Нагадаємо, вчора у Ужгороді у реанімаційному відділі помер чоловік, якого поранили в голову під час розбірок у Мукачеві 11 липня.

Окрім цього, раніше повідомлялось, що у Мукачевому загинули 3 бійців \”Правого сектора\”. В організації підтвердили смерть одного бійця, ще двоє зникли безвісти.
Джерело: Телеканал новин \”24\”

peredplata