Про стан виробничого травматизму на підприємствах Буковини у першому півріччі 2018 року

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

за шість місяців 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 21 нещасний випадок, три із них – зі смертельним наслідком.

Зростання кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком мали місце у будівельній галузі  та машинобудуванні.

Натомість зниження виробничого травматизму зі смертельним наслідком зареєстровано у лісовому господарстві.

Найбільшу кількість фактів загального травматизму (травмування потерпілих різного ступеня  тяжкості)  зафіксовано у соціально – культурній сфері – 4 випадки.

Нещасні випадки мали місце також у будівельній галузі (2), машинобудуванні (2), на підприємствах пошти та зв’язку (2), у легкій текстильній промисловості (2), на виробництві деревини (2).

По одному нещасному випадку зареєстровано у житлово-комунальному господарстві, на автомобільному транспорті, на інших видах транспорту, у лісовому господарстві, у харчовій промисловості, на підприємстві з виробництва шкіри.

Переважна більшість із них ,  а це понад 57%, сталися через організаційні причини. Винятково з цих причин зареєстровано випадки травмування працівників у будівельній галузі, на підприємствах транспорту, харчової, текстильної промисловості, на виробництві деревини.

Основні події, під час яких травмувалися працівники:

дорожньо – транспортні пригоди (6);

падіння потерпілого під час пересування (6) ;

падіння потерпілого з висоти (3).

Зростання виробничого травматизму зареєстровано на підприємствах Чернівців, Герцаївського, Новоселицького, Путильського, Сокирянського районів.

Зниження виробничого травматизму відбулося у Вижницькому, Глибоцькому, Заставнівському, Хотинському районах.