Найбільше боржників аліментів у Чернівцях, Сторожинецькому та Заставнівському районі

За даними Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області нині на виконанні перебуває 7 392 провадження щодо стягнення аліментів. Понад дві з половиною тисячі стосуються неплатників, що мають заборгованість понад три місяці.

Цих громадян внесено до Єдиного реєстру боржників, а до 1688 боржників вже застосовані тимчасові обмеження у праві користування зброєю, керування автомобілем, полюванні та виїзді за кордон. Найбільше неплатників аліментів у Чернівцях (663), Сторожинецькому ( 340) та Заставнівському районах (228). Про це інформує Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області.

Нагадаємо, за нововведеннями пакетів законів «Чужих дітей не буває» боржникам, котрі не платять кошти дітям та не мають роботи, можуть призначити до 240 годин суспільно-корисних робіт. При цьому кошти отримають не боржники, а їхні діти через органи державної виконавчої служби. Таких випадків на Буковині з початку року – 15.

Загалом з початку 2018 року в чернівецькій області стягнуто понад 14 мільйонів гривень аліментів на користь семи з половиною тисяч  дітей.