Новорічний рейтинг кандидатів в президенти: у кого є всі шанси вийти в другий тур

У Перта Порошенка все ще є шанси вийти у другий тур передвиборчого змагання, таку думку висловив політичний експерт Денис Гороховський у себе на сторінці в Фейсбук. Та от наздогнати головну фаворитку виборів 2019-того року йому вже не під силу.

Передноворічна соціологія від “Рейтингу”- анонсував експерт.

Перше місце традиційно займає Тимошенко (20,8%), залишаючись недосяжною для інших кандидатів. На друге місце вийшов Зеленський (13,4%, причому після недавнього інтерв’ю рейтинг виріс ще, але це ми побачимо вже пізніше), обігнавши Порошенка (11,1%).

Бойко і Гриценко замикають п’ятірку лідерів (9,6% і 7,8% відповідно).

Окремо варто відзначити Мураєва, яки за місяць подвоїв рейтинг і має 4,5%.

Ясна річ, що Тимошенко Гаранту вже не наздогнати і головне завдання глави держави вийти до другого туру, тому, смію припустити, що боти Порошенка і АП переключаться з поливання брудом Тимошенко (чим вони активно займалися останні півроку) на Зеленського, якого Порошенко ще в силі наздогнати і обігнати.

А, якщо ж ні, і Петро Олексійович не дійде до другого туру, то буде дуже цікаво подивитися з ким з двох він буде намагатися домовиться, щоб врятувати свою шкуру.

З одного боку Тимошенко, яка публічно обіцяла посадити Порошенка. З іншого боку Коломойський, який має до Порошенка ряд незакритих питань. Мені здається, що домовитися у нього вийде тільки з Беней. Але проблема в тому, що Беня із задоволенням зіллє свого кандидата на вигоду Тимошенко, щоб продемонструвати свою лояльність. Правда, наскільки вона потрібна Юлі незрозуміло.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Загалом, чим ближче до виборів, тим веселіше, – зазначив Денис Гороховський.

Ватрто зауважити, що “темними конячками” виборів 2019 залишаються співак Святослав Вакарчук та шоумен Володимир Зеленський. Обоє роблять чіткі натяки на участь у передвиборчій гонці, та жоден з чоловіків так і офіційно не підтвердив свої наміри.

Проте, багато провидців та астрологів поспішили зробити свої ставки на майбутнього президента. Чимало із них важають, що доля буде прихильнішою до Володимира Зеленського, саме він має всі шанси вийти у другий тур виборів, а гідну конкуренцію йому складе Юлія Тимошенко.

peredplata