ПАТ “Чернівцігаз” вмиває руки: до вибуху у Чернівцях газ не причетний

Інформуємо щодо вибуху газоповітряної суміші в будинку по вул. Якоба фон Петровича в місті Чернівці

Сьогодні, близько 10:30 аварійна служба ПАТ «Чернівцігаз» виїхала на виклик, у зв’язку із вибухом який стався в одному із помешкань багатоквартирного будинку (11 квартир) по вул. Якоба фон Петровича, 6 в м. Чернівці.

В результаті обстежень, встановлено, що газоспалююче обладнання (газовий котел та плита) залишилися не ушкодженими, тобто газове обладнання не є причиною вибуху. Над з’ясуванням обставин, за попередніми даними, працюватиме кілька комісій. Тільки за результатами їхньої роботи, можна буде достовірно інформувати громадськість про причини вибуху.

Однак, повідомляємо, що за вказаною адресою на внутрішньобудинкових мережах газопостачання виявлено напругу (змінний струм) та несправність димових і вентиляційних каналів.

Лист про необхідність перевірки ДВК, востаннє ПАТ «Чернівцігаз» направляло 24.01.2019 року на управителя ПП «Єврокомунбуд», до цього листування здійснювалося із КЖРЕП №9, на балансі якого, до вересня 2018 року перебував будинок за вказаною адресою.

Окрім цього, звертаємо вашу увагу, що впродовж 2018 року набули чинності зміни до українського законодавства, що регламентує надання житлово-комунальних послуг, в тому числі обслуговування газових мереж. Відтепер за стан газопроводів у всіх будинках та офісах відповідає їхній власник – чи то фізична особа, ОСББ чи управитель. Для догляду за газопроводами власники житла, балансоутримувачі чи управителі мають підписати з ПАТ «Чернівцігаз» Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, після чого обрати сервісну компанію, що має відповідний дозвіл та укласти з нею договір на обслуговування.

Також інформуємо, що управителем цього будинку до ПАТ «Чернівцігаз» не надано Акт про періодичну повірку та прочищення димових і вентиляційних каналів, а також не підписано Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.

 

Голодняк Вікторія Вікторівна

Фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою

peredplata

1 thought on “ПАТ “Чернівцігаз” вмиває руки: до вибуху у Чернівцях газ не причетний

  1. Ага эти скажут все и еще бабки забашляют неизвестно кому что быте пропели какой хороший облгаз. А насправді газ в центрі це жахіття.Біленький.нормальноі подачі нема.Вот і вибухнув.

Comments are closed.