У Чернівецькій області викрито 50 осіб, що вчинили правопорушення, пов’язані з корупцією

В лютому 2019 року працівниками управління захисту економіки в Чернівецькій області викрито 50 осіб, що вчинили правопорушення, пов’язані з корупцією, за які передбачена адміністративна відповідальність. Відносно порушників складено 50 протоколів, які направлено на розгляд судів. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України
Національна поліція України.
Суб’єктами адміністративної відповідальності стали чиновники різних рівнів та посад. Серед порушників антикорупційного законодавства – посадовці органів влади та управління обласного та районного рівнів:
• депутати місцевих рад та об’єднаних територіальних громад області – 47 осіб,
• працівники держлісгоспів- 3.
Всі 50 протоколів складено через несвоєчасне подання е-декларації (ч.1. ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
В судовому порядку розглянуто адміністративні справи відносно 44 осіб. Рішеннями судів правопорушників оштрафовано на загальну суму близько 38 тисяч гривень.
НАГАДУЄМО СУБ’ЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ:
У відповідності до Закону України «Про запобігання корупції» з 01 січня 2019 року розпочався новий етап декларування. Строк подання е-декларації за 2018 рік – до 01 квітня 2019року!В разі несвоєчасного подання декларації передбачена адміністративна відповідальність. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України
Національна поліція України