У Гриніва порахували, що Порошенко виходить у другий тур

За кілька днів до виборів президента найбільшу підтримку населення серед тих, хто має намір брати участь у голосуванні, отримує Володимир Зеленський.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень “Социс”, який курує політтехнолог президента Ігор Гринів.

За Зеленського готові віддати голоси 24,6% опитаних.

Чинного президента Петра Порошенка підтримують 14,8% виборців, а Юлію Тимошенко – 8,7%.

П’яту сходинку посідає Юрій Бойко (7,9%), далі Анатолій Гриценко (6,4%) та Олег Ляшко (5,3%).

 

Інші кандидати набирають менше 4% відсотків голосів.

При цьому повідомляється, що 16,6% виборців ще не визначились і не знають, за кого віддадуть свій голос в день голосування.

Цій категорії респондентів ставили питання, до кого з кандидатів вони схиляються більше.

15,4% відповіли, що до Зеленського, 9% – до Порошенка, 5,7% – до Бойка, 4,8% – до Тимошенко та 4,5% – до Гриценка.

 

Опитування проходило з 20 по 25 березня серед 2 тисяч респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей) від 18 років. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%.

Нагадаємо, 51% акцій “Социса” належить  компанії “Середньоєвропейська агенція”, засновниками якої є діти Гриніва – Роман-Данило Гринів та Марія Процюк.

 

Нагадаємо:

  • За даними дослідження КМІС, проведеного 14-22 березня, лідером серед кандидатів у президенти є Зеленський, за якого готові віддати свої голоси 32,1%. Порошенка і Тимошенко підтримують 17,1% і 12,5% відповідно.
  • Згідно зі спільним дослідженням КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг серед 15 тисяч осіб, яке провели у першій половині березня, за Володимира Зеленського збираються голосувати 27,7% виборців, за Юлію Тимошенко – 16,6%, за Петра Порошенка 16,4%.
Українська правда