Юлія Тимошенко: Парламент має сформувати новий уряд, що здійснюватиме зміни в країні

Настав час завершити політичну війну та взятися за відновлення і розвиток України. Саме тому, не гаючи часу, парламент має дати можливість сформувати новий уряд, що працюватиме з новими завданнями.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

«Зберігаючи нашу незалежність, правильну стратегію протидії війні, нам треба розкрити всі можливості для змін і стати частиною команди, яка цих змін прагне та проводить. Нам всім треба піти з політичної війни та розпочати час відновлення та розвитку. І так буде», – наголосила лідер «Батьківщини».

Голова партії переконана, люди чекають на невідкладні зміни вже сьогодні. Тож Верховній Раді треба дати можливість сформувати новий уряд,  що здійснюватиме зміни в країні, житиме за новими цілями.

«Чи треба терпіти існуючий уряд ще півроку? Це буде та сама політика приниження людей, лобізму, корупції, несправедливості. Треба дати новому керівнику держави можливість здійснювати повноваження за абсолютно новою концепцією змін», – зазначила вона.

Юлія Тимошенко звернулась до колег у Верховній Раді і наголосила на необхідності також дати можливість новому президенту негайно змінити силовиків: Генпрокурора, Голову СБУ, міністра оборони, «щоб чітко подивитися, чи має він політичну волю притягнути всіх  представників чинної влади, які були замішані в корупції, до кримінальної відповідальності».

«Це буде перший тест на зміни», – підсумувала політик.

peredplata