У Зеленського розповіли про розпуск Ради

У команді переможця другого туру виборів президента Володимира Зеленського заявили, що в рамках Конституції, теоретично можливий розпуск парламенту, після інавгурації кандидата.

Про це в ефірі “Право на владу” заявив речник штабу Зеленського Дмитро Разумков.

“В рамках діючої Конституції, якщо це буде дозволено, то теоретично так. Особливо після подій, які відбувалися в останні дні, пов’язанні зі спробою урізати повноваження”, – відповів він на питання, чи розпустить Зеленський парламент.

Також Разумков розповів про можливе скасування посади президента. За його словами, у Зеленського не планують нічого скасовувати, тому що Україні потрібен гарант Конституції.

“Це дуже важливо і для країни, і для людей мати персоналію, яка вибирається на загальних виборах. Це раз. Два – у нас повинен бути гарант Конституції. Реальний гарант Конституції, який буде захищати права і свободи громадян цієї країни. Це потрібно для балансу вертикалі влади “, – пояснив Разумков.

Нагадаємо, Зеленський полетів за кордон відпочивати.

Источник: https://informator.news/u-zelens-koho-rozpovily-pro-rozpusk-rady/?utm_source=push&utm_medium=gravitec&utm_campaign=push